Látkové rolety

LÁTKOVÉ ROLETKY

Látkové rolety se stávají stále častějším doplňkem interiérů díky svým působivým vzorům. Látkové rolety mohou být transparentní, s potiskem nebo s tkaným vzorem. Textilní rolety nejsou nudný pruh, dobrý tak akorát k zastínění, jejich nápadité vzory oživují, zateplují

a samozřejmě chrání. Nejen proti slunci, ale stejně jako závěsy také proti průvanu.

Látkové roletky PRESTO

Základní systém volně visících materiálových rolet, určených pro montáž na stěnu nebo do stropu. Složeny je z ovládacího a navíjecího mechanismu a ze stínicí tkaniny.

 

 

 

Látkové rolety TRIOLA a TRIOLA 2

Systém TRIOLA je nejmenším systémem volně visících rolet dostupných na trhu. Rolety TRIOLA lze montovat přímo na okno, na zeď či na strop.

Roleta TRIOLA 2 je mezi roletou firmy VERTEX ve verzi TRIOLA a standardní volně visící roletou PRESTO.

Triola 2 je systém umožňující montáž jak na zeď, tak i do stropu. Věšáky této roletky jsou velmi podobné systému Triola, ale pouze vzhledem, nikoli velikostí úchytů.

Triola 2 dokonale zaplňuje místo těchto dvou produktů. Svým vzhledem navazuje na styl TRIOLA, oproti tomu technické řešení je bližší standardnímu věšáku volně visící rolety s možností uchycení jak do stěny, tak i do stropu. Lze také objednat systém s bočním silonovým vedením (fixace) umístěným po délce celého materiálu, dovoluje mít materiál neustále v blízkosti okenního skla. Každý systém má možnost úchytů bez šroubování.
Úchyty dostupné v barvách bílá, světle hnědá (RAL 8008), hnědá (8017), béžová

Látkové rolety LARGO

Základní systém volně visících materiálových rolet, určených pro montáž na stěnu nebo do stropu. Používaných pro zastínění velkých prostor, systém LARGO dokonce až 16m2 s možností elektrického ovládání.

 

 

 

Látkové rolety PASSIONÁTA

Jeden ze dvou systémů rolet v kazetě určených pro montáž do rámu okna. Systém vytvořený projektanty firmy VERTEX, který uspokojuje poptávku na trhu.

Plochá kazetka je šroubovaná do zasklívací lišty okna, šroubování je takřka neviditelné, taktéž ploché vodící lišty jsou pomocí oboustranné lepící pásky šetrně umístěny na zasklívací lištu okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

Navíjecí systém je uložen v krycí kazetce, která pohledově splývá s oknem a vypadá, jako by byla jeho součástí. Dokonalostí zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které se lepí na okenní rám, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek. Passionata je velmi komfortní a hodí se na okna běžných rozměrů.

Látkové rolety SUITA

Další systém projektovaný firmou VERTEX. Díky speciálnímu vyprofilování vodících lišt je možná montáže přímo na rám okna. Celá roleta se lepí na okenní rám bez nutnosti narušení struktury okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

Navíjecí systém je uložen v krycí kazetce, která pohledově splývá s oknem a vypadá, jako by byla jeho součástí. Dokonalostí zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které se lepí na okenní rám, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek. Suita je velmi komfortní a hodí se na okna běžných rozměrů.

Látkové rolety LUISA

Systém volně visící rolety doplněné o kazetu s možností dokoupení vodících lišt. Montáž na stěnu nebo strop. U této rolety existuje možnost elektrického ovládání. Dokonalosti zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek.

 

 

 


katalog rolet

 

 

vzorník látek pro vnitřní rolety