Rolety den/noc

Novátorské uvažování v textilních roletách. Roleta v provedení s dvojitým materiálem v horizontálních pásech s různou absorpcí světla.

Inovační systém je vlastním projektem vyrobeným projektanty firmy VERTEX. Dokonalé spojení žaluzie horizontální s atraktivitou textilní roletky.

Při hledání způsobu zastínění interiéru bývá hlavním problémem skloubení dvou důležitých požadavků – funkčnosti a estetičnosti. Ideálním řešením v prvním případě jsou stínící systémy s plynulou propustností světla. Žaluzie – ať už vertikální, nebo horizontální – regulují množství světla vstupujícího do interiéru podle momentální potřeby. Jejich strohost však nemusí mnohým vyhovovat. Hodí se spíše do komerčních prostor, kanceláří apod. Daleko útulnějším řešením pro domov jsou rolety. Žaluzie jsou praktické, ale není s nimi tolik legrace. Rolety oknu velmi sluší. Ty však nezvládají propouštět sluneční paprsky částečně, mohou být buď stažené, nebo vytažené.
DEN-NOC je první roletou, která plynulou regulaci světla nabízí. Kombinuje funkčnost žaluzií a estetičnost látkových rolet. Originální koncepce spočívá ve vodorovném dělení stínící tkaniny na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Vzájemným překrýváním dvou vrstev tkaniny dochází k prolínání pruhů a tím i k postupnému propouštění světla

Triola 2 DEN / NOC

Roleta TRIOLA 2 DEN/NOC je sestavena z úchytů systému TRIOLY 2 napevno uchycené do montážního profilu PVC. Jeden konec látky je stále nalepený na hřídeli o průměru 17mm, zpevněné věšáky, druhý konec materiálu je zavěšený v blízkosti pomocného pásku brzdy nosného profilu PVC.
Celková šířka rolety je větší od šířky samotné látky o 3,5cm. Jedná se o rozdíl pro úchyty včetně mechanismu. Čištění rolety je možné suchou nebo vlhkou utěrkou. Jako příslušenství k této variantě nabízíme věšáky, díky kterým se roletka nemusí do křídla zavrtávat, ale jen se zavěsí. Dále pak nabízíme boční fixaci, která Vám zajistí, že roletka bude stále lícovat s křídlem. Nosné profily nabízíme ve třech barvách: bílá, hnědá a světle hnědá.

Presto DEN / NOC

Díky tomuto profilu jsme schopni vyrobit roletku až v maximální velikosti 250 x 250 cm. Rovněž zde lze zvolit z několika barev profilů, a to: bílá, světle hnědá, hnědá, stříbrná a antacit.

Largo DEN / NOC

Díky tomuto profilu jsme schopni vyrobit roletku až v maximální velikosti 280 x 250 cm. Rovněž zde lze zvolit z několika barev profilů, a to: stříbrná, bílá, antracit.

Passionata DEN / NOC

Systém Passionata je velmi luxusní výrobek v nabídce textilních rolet. Roleta s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy s různou absorpcí světla. Jedna látka přemění, zakrývá nebo odkrývá padající paprsky.

Roletka Passionata je jeden ze dvou systémů rolet v kazetě určených pro montáž do rámu okna.
Plochá kazetka je  šroubovaná do zasklívací lišty okna, šroubování je takřka neviditelné, taktéž ploché vodící lišty jsou pomocí oboustranné lepící pásky šetrně umístěny na zasklívací lištu okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, antracit a za příplatek olepená v renolitové fólii ve zlatém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

Navíjecí systém je uložen v krycí kazetce, která pohledově splývá s oknem a vypadá, jako by byla jeho součástí. Dokonalostí zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které se lepí na okenní rám, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek. Passionata je velmi komfortní a hodí se na všechny typy oken a také i na posuvné balkonové systémy.

Suita DEN / NOC

Díky speciálnímu vyprofilování vodících lišt je možná montáže přímo na rám okna. Celá roleta se lepí na okenní rám bez nutnosti narušení struktury okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

Navíjecí systém je uložen v krycí kazetce, která pohledově splývá s oknem a vypadá, jako by byla jeho součástí. Dokonalostí zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které se lepí na okenní rám, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek. Suita je velmi komfortní a hodí se na okna běžných rozměrů. Je rovněž vhodná na balkonové dveře, které jsou rozděleny na výšku na dvě části.

Eliza DEN / NOC

Další systém, který nabízíme je profil Eliza. Hliníková kazeta dodává volně visící roletě velmi elegantní a nadčasový vzhled. Je vhodný pro instalaci na zeď a lze jí vyrobit až v maximálním rozměru 240 x 250 cm (š x v). Kazeta je v nabídce v barvě bílé, hnědé a stříbrné. Roleta se ovládá buď klasickým řetízkem nebo motoricky.

Stella DEN / NOC

Systém Stella je dalším z nabídky kazetových rolet den a noc. Plastová kazeta umožňuje vyrobit roletu v maximálním rozměru až 250 x 250 cm. Kazety lze vyrobit v barvách bílá, hnědá, šedá, antracitová a stříbrná. Roleta se ovládá buď klasickým řetízkem nebo motoricky. 

Bellisima DEN / NOC

Hliníková celokazeta u systému Bellisima je náš nejnovější výrobek. Díky hliníkové kazetě se dá rolety vyrobit až do maximálního rozměru 280 x 250 cm. Kazetu lze vyrobit v odstínech  bílá a stříbrná. Roleta se ovládá buď klasickým řetízkem nebo motoricky. 

Vzorník látek k roletám DEN / NOC

Vzorník látek k roletám DEN / NOC MAGIC TRIO