Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny-panel track jsou další výrobek z naší nabídky, který si v poslední době získává velkou popularitu. Japonské posuvné stěny plní velice dobře funkci zastínění interiéru. Při použití moderní látky nebo roletoviny se japonské posuvné stěny stávají vhodným doplňkem, který se začlení do jakéhokoliv interiéru a dotváří celkový design. Další funkce japonských posuvných stěn je předělení prostor, především velkoplošných prostor. Lze na ně umístit také firemní reklamu.

Japonské posuvné stěny se skládají z horní hliníkové lišty a samotného stínicího materiálu. Lišta je velice plochá, proto je vhodné japonské stěny montovat všude tam, kde je málo místa.

Díky speciálním kolečkům je pohyb panelů v liště velice snadný a tichý.

Japonské posuvné stěny lze montovat na strop i na stěnu.

Ovládání: ruční, ovládací tyčkou, provázkem, motorem Panely lze ovládat najednou, nebo každý samostatně.

Látky visí na pojezdu díky suchému zipu. Tento způsob uchycení dovoluje snadnou demontáž, čištění a výměnu látky.

Šířku a počet posuvných stěn lze určit dle požadavků zastínění od 2 kolejky, až po 5 kolejku.

Materiály pro zhotovení japonských stěn

Výběr materiálů pro zhotovení japonské stěny prakticky nezná omezení. Pro japonské stěny je možné si vybrat z naší nepřeberné nabídky materiálů na záclony, z nabídky mnoha stovek závěsových dekoračních materiálů a rovněž ze široké nabídky materiálů na klasické rolety. Záleží jen na potřebě a vkusu zákazníka. Můžete použít takřka jakýkoliv materiál-od pevné látky až po lehounkou organzu. Protože spotřeba látky není velká, je i cenově praktické mít v záloze více různých panelů a měnit dekorace a tím i barevnost místnosti. 

Údržba japonské stěny

Uživatelé u japonských stěn velmi oceňují rovněž jejich snadnou údržbu. Inteligentní způsob uchycení látkových panelů k nosičům pomocí suchého zipu umožňuje snadné sundání látky, snadné je i vytažení dolní výztuže se závažím. Po vyprání se pak látka stejně jednoduše nasadí zpět na své místo. Tkaniny se čistí nebo perou podle použitého materiálu a podle pokynů výrobce. Roletové látky je možné očistit prachovkou nebo vysavačem.

Vzorník látek pro Japonské posuvné stěny

Nestandardní látky pro Japonské posuvné stěny

Úchyty pro panely - CLIPS