Vchodové dveře

Vchodové dveře Mikea

KONSTRUKCE
Dveře Mikea mají dřevěnou zárubeň s vysoce jakostního borovicového dřeva, čtyřikrát lakovaného s vinylovou fólií.
Křídlo dveří je vyrobeno z borovicového lepeného rámu vyztuženého ocelovou výztuhou. Výplň ze samozhášecí  polyuretanové pěny. Povrch dveří tvoří oboustranně pozinkovaný plech tloušťky  0,7 mm potažený vinylovou fólií. Tímto konstrukčním řešením je dosaženo výborných tepelně izolačních vlastností, výborné konstrukční pevnosti ve spojitosti s jedinečným designem.

VÝBAVA
Dveře jsou vybavený třemi plně regulovatelnými panty, ochranou proti vysazení pantů, dvěma samostatnými zámky HOBES, každý se třemi válečky.

DOPLŇKY
Široký výběr barev za stejnou cenu.
Individuální vzhled umožňuje široká škála vitráží a doplňků.

DĚLENÍ DVEŘÍ DLE TYPU RÁMU

THERMIKA PASIV

Dveře Thermika Pasiv se vykazují nízkým prostupem tepla UD=>0,72. pro pevné a 0,91 pro prosklené dveře. 2. třída bezpečnosti u těchto vchodových dveří poskytuje dostatečné zabezpečení. Automatický více-bodový zámek je již ve standardu. Dveře lze seřídit pomocí speciálních závěsů, takže není nutné nastavení přítlaku křídla dveře sundávat s pantů.  Dveře jsou k dispozici v šířce „80“, „90N“ a „90“. Dveře nelze zkrátit na libovolnou výšku. Dveře jsou osazeny v pevné tepelně-izolační dřevěné zárubni vyrobené ve stejném dekoru jako dveře.

THERMIKA FELC a THERMIKA FELC PLUS

Dveře Thermika jsou optimálním spojením designu a použitelnosti. Především se vyznačují perfektními izolačními vlastnostmi o prostupu tepla UD =0,8 (W/m2*K). V případě modelů s prosklením je použito zasklení nízkoemisními skly s koeficientem prostupu tepla U = 0,7 (W/m2*K). Masivní křídlo o tloušťce 57mm je vyplněno polyuretanovou pěnou, v současnosti nejlepší výplň na trhu. Dveře jsou osazeny v pevné dřevěné zárubni.

Udržení estetického vzhledu během dlouhodobého a intenzivního používání zaručuje vinylový povlak s vysokou odolností proti oděru a hlavně proti UV záření!! Těsnění dveří zajišťuje dvojité akrylové těsnění a zabezpečení domácnosti tři pevné závěsy s čepy a dva silné zámky. Dveře THERMIKA jsou v nabídce jen jako jednokřídlové dveře. Nabízíme je jako smontovaný komplet dveří, zárubně a prahu.

PRIMA THERMO

Tyto vnější dveře mohou být plné nebo prosklené. Díky inovativním technickým řešením i přes lehkou konstrukci, jsou pevné a silné. Zajišťují vynikající tepelnou izolaci a akustické parametry. Bezpečnost je zajištěná dvěma zámky a třemi závěsi proti vloupání. Izolační dřevěný rám je pokryt vinylovým povlakem ve stejné barvě jako barva křídel. Křídlo o tloušťce 43 mm. Součinitel prostupu tepla: UD=1,1 (Wm2*K).

Katalog vchodových dveří MIKEA

Vchodové Plastové dveře Gealan

Domovní dveře jsou vizitkou domu, vstupní části dodávají šarm a estetiku. GEALAN nabízí svými dveřními systémy každému to pravé pro jeho individuální vkus. Můžete se rozhodnout mezi klasickou variantou a variantou s přesahem křídel. A díky flexibilitě barev četných fóliových dekorů máte možnost přizpůsobit své nové domovní dveře celkovému vzhledu své fasády. 

Výplně PERITO do dveří Gealan – do dveří Gealan lze implementovat i všechny typy výplní značky PERITO

Vchodové dveře Gealan nabízíme ve dvou profilový řadách

PROFIL GEALAN S8000 IQ

technické informace:

  • Stavební hloubka 74 mm
  • Vynikající stabilita díky svařované ocelové výztuži
  • Ideální poměr cena/“výkon“
  • Uf = 1,6 W/K.m²
  • Ud od 1,0 W/K.m²

PROFIL GEALAN S9000 IQ

technické informace:

  • Stavební hloubka 82,5 mm
  • – 6-ti komorový systém se středovým těsněním
  • – Výborná tepelná izolace prahu
  • – Ideální systém pro pasivní domy

Katalog vchodových dveří Gealan

Vstupní dveře do bytu OTIUM (panelákové dveře)

Použití: Ve stavebnictví, obytných a veřejných budovách, jako vnitřní vchodové dveře

Technické údaje: Rw = 38 dB, dveře jsou dodávány složené s nízkou prahovou hodnotou hluku. STANDARDNÍ HODNOTA PROSTUPU HLUKU JE 31 dB. DVEŘE OTIUM TEDY NABÍZEJÍ O 75 % VYŠŠÍ NEPROSTUPNOST HLUKU !!! Dveře jsou v nabídce s dřevěnou zárubní v barvě křídla.

Dostupné šířky: Jednokřídlé š.: 80cm, 90cm

Varianty rámů: Dřevo (měkké): dýhované v barvě křídla s hliníkovým prahem

Volitelná výbava (za příplatek)
• kovový kryt závěsu
• Digitální kukátko
• Kliky a vložky patent na výběr
• Samozavýrač

Katalog OTIUM