Vchodové dveře

1.VCHODOVÉ DVEŘE MIKEA

KONSTRUKCE
Dveře Mikea nabízíme ve dvou možnost zárubně: Železná zárubeň – je vyrobena z 1,5 mm širokého plechu, který je upravován kvalitními práškovými akrylovými barvami a to v barvě bílé nebo bronz, dále pak v imitaci dřeva.
Dřevěná zárubeň – je vyrobena z vysoce jakostního borovicového dřeva, čtyřikrát lakovaného.
Dřevěná zárubeň s vysoce jakostního borovicového dřeva lakovaného s vinylovou fólií.
Rám dveří je vyroben z borovicového lepeného rámu vyztuženého ocelovou výztuhou. Výplň ze samozhášecí  polyuretanové pěny. Povrch dveří tvoří oboustranně pozinkovaný plech tloušťky  0,7 mm upravený vysoce kvalitním lakováním nebo vinylovou fólií. Tímto konstrukčním řešením je dosaženo výborných tepelně izolačních vlastostí, výborné konstrukční pevnosti ve spojitosti s jedinečným designem.

VÝBAVA
Dveře jsou vybavený třemi plně regulovatelnými panty, ochranou proti vysazení pantů, dvěma samostatnými zámky HOBES, každý se třemi válečky.

DOPLŇKY
Široký výběr zárubní lakovaných, lakovaných v  imitaci dřeva nebo luxusní provedení dřevěné zárubně s vinylovou fólií.
Individuální vzhled umožňuje široká škála vitráží a doplňků.
Dva odstíny laků a sedmi barevných vínylových provedení křídel.

DĚLENÍ DVEŘÍ DLE TYPU RÁMU

PASIV

Dveře Thermika Pasiv se vykazují nízkým prostupem tepla UD=>0,72. pro pevné a 0,91 pro prosklené dveře. 2. třída bezpečnosti u těchto vchodových dveří poskytuje dostatečné zabezpečení. Automatický více-bodový zámek je již ve standardu. Dveře lze seřídit pomocí speciálních závěsů, takže není nutné nastavení přítlaku křídla dveře sundávat s pantů.  Dveře jsou k dispozici v šířce „80“ a „90“. Dveře nelze zkrátit na libovolnou výšku. Dveře jsou osazeny v pevné tepelně-izolační dřevěné zárubni vyrobené ve stejném dekoru jako dveře.

 THERMIKA

Dveře Thermika jsou optimálním spojením designu a použitelnosti. Především se vyznačují perfektními izolačními vlastnostmi o prostupu tepla UD =0,9 (W/m2*K). V případě modelů s prosklením je použito zasklení nízkoemisními skly s koeficientem prostupu tepla U = 0,7 (W/m2*K). Masivní křídlo o tloušťce 57mm je vyplněno polyuretanovou pěnou, v současnosti nejlepší výplň na trhu. Dveře jsou osazeny v pevné dřevěné zárubni.

Udržení estetického vzhledu během dlouhodobého a intenzivního používání zaručuje vinylový povlak s vysokou odolností proti oděru a hlavně proti UV záření!! Těsnění dveří zajišťuje dvojité akrylové těsnění a zabezpečení domácnosti tři pevné závěsy s čepy a dva silné zámky. Dveře THERMIKA jsou v nabídce jen jako jednokřídlové dveře. Nabízíme je jako smontovaný komplet dveří, zárubně a prahu.

PRIMA TERMO

Tyto vnější dveře mohou být plné nebo prosklené. Díky inovativním technickým řešením i přes lehkou konstrukci, jsou pevné a silné. Zajišťují vynikající tepelnou izolaci a akustické parametry. Bezpečnost je zajištěná dvěma zámky a třemi závěsi proti vloupání. Izolační dřevěný rám je pokryt vinylovým povlakem ve stejné barvě jako barva křídel. Křídlo o tloušťce 43 mm. Součinitel prostupu tepla: UD=1,1 (Wm2*K).

PRIMA

Krásné vzory a dokonalé technické parametry. Díky inovačním technologickým řešením dveře řady PRIMA jsou pevné a odolné. Křídlo má tutéž konstrukci jak model PRIMA THERMO, která zaručuje velmi dobré termoizolační a akustické parametry i když u tohoto modelu se používá ocelová zárubeň.

Koeficient prostupu tepla „UD” u dveří PRIMA je pro dveře bez zasklení jenom 1,62 [W/(m2*K)]. Udržení estetického vzhledu během dlouhodobého a intensivního používaní zaručuje vinylový povlak s vysokou odolností proti oděru a UV záření. Bezpečí zaručují dva silné zámky a regulovatelné panty s pojistkou proti vypáčení stejně jako u dveří Thermika. Pevná svařovaná kovová zárubeň je práškově malována v barvě odpovídající barvě křídla. Dveře se zárubní nabízíme výhradně v jednokřídlé verzi. Nabízíme je jako zmontovaný komplet křídla s ocelovou zárubní. Na požádání můžeme křídlo dveří zkrátit na požadovaný rozměr, dokonce až o 19cm.

Dostupné šířky: jednokřídlé: 80, 90, 100 (dveře „100” ve vybraných modelech v barvě zlatý dub, antracit a ořech).

kompletní katalog mikea2017

2.VCHODOVÉ PLASTOVÉ DVEŘE

Domovní dveře jsou vizitkou domu, vstupní části dodávají šarm a estetiku. GEALAN nabízí svými dveřními systémy každému to pravé pro jeho individuální vkus. Můžete se rozhodnout mezi klasickou variantou a variantou s přesahem křídel. A díky flexibilitě barev četných fóliových dekorů máte možnost přizpůsobit své nové domovní dveře celkovému vzhledu své fasády.

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE NABÍZÍME VE DVOU PROFILOVÝCH ŘADÁCH

PROFIL GEALAN S8000 IQ

technické informace:

  • Stavební hloubka 74 mm
  • Vynikající stabilita díky svařované ocelové výztuži
  • Ideální poměr cena/“výkon“
  • Uf = 1,6 W/K.m²
  • Ud od 1,0 W/K.m²

PROFIL GEALAN S9000 IQ

technické informace:

  • Stavební hloubka 82,5 mm
  • – 6-ti komorový systém se středovým těsněním
  • – Výborná tepelná izolace prahu
  • – Ideální systém pro pasivní domy

kompletní katalog katalog_dveří_gealan

3.VSTUPNÍ DVEŘE DO BYTU

OTIUM 

Použití: Ve stavebnictví, obytných a veřejných budovách, jako vnitřní vchodové dveře

Technické údaje: Rw = 38 dB, dveře jsou dodávány složené s nízkou prahovou hodnotou hluku s dřevěnou zárubní v barvě křídla.

Dostupné šířky: Jednokřídlé š.: 80cm, 90cm

Varianty rámů: Dřevo (měkké): dýhované v barvě křídla s hliníkovým prahem

Volitelná výbava (za příplatek)
• kovový kryt závěsu
• Digitální kukátko
• Kliky a vložky patent na výběr
• Samozavýrač

kompletní katalog katalog_otium

VSTUPNÍ DVEŘE FORES VERTE

Zmodernizujte si svůj byt novou kolekcí dveří od známého výrobce Porta Doors. Značka Verte dokonale kopíruje nové moderní trendy ve stylistice a to díky dynamicky se měnící nabídce, která odpovídá aktuálním požadavkům trhu. Kolekce Verte splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Akustický útlum RW = 32dB.
Dveře lze vyrobit celkem v 38 odstínech

KONSTRUKCE KŘÍDLA
Rám křídla je vyroben z lepeného jeličnatého dřeva. Výplň křídla tvoří plná deska a dutinová dřevotříska dodatečně zpevněná vnitřní výztuží z překližky. Rám a výplň jsou oboustranně opláštěné HDF deskou.

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ KŘÍDLA
• kovový rám (volitelné)
• práh z nerezové oceli 90 mm (volitelné)
• 3 zesílené čepové závěsy
• trny proti vysazení
• hledáček (volitelné)
• dva zámky

ZARUBEŇ
MDF Zárubeň v barvě dveří
Kovová zárubeň úhlová, s šířkou profilu 80 mm z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 1,2 mm, lakovaná práškově v barvách bílá (RAL 9016), šedá (RAL 7047), krémová (RAL 1001), hnědá (RAL 8028), antracit „struktura”
(RAL 7024). Rám je v provedeních na úrovně „0” a „-30” (k zalití do podlahy).

kompletní katalog Katalog_VERTE

VSTUPNÍ DVEŘE PORTA 

Rám křídla je zhotoven z lepeného jehličnatého dřeva. Křídlo je dodatečně zesíleno vnitřním rámem. Opláštění křídla tvoří vrstva hliníku a dřevovláknitá deska. Dostupná křídla jsou doplněna hliníkovou interzií stříbrné, nebo černé barvy. Přírodní dýhy v úpravě matný lak.
Příslušenství v ceně dveří:
Jeden nebo dva zasouvací zámky pro cylindrickou vložku
Tři závěsy
Zárubeň je vybavena standardním prahem z nerezové oceli (90mm)
Zárubeň:
Kovová zárubeň rohová, o šířce profilu 105mm je vyrobena z ocelového, oboustranně pozinkovaného plechu o tloušťce 1,5mm
Je vybavena třemi čepovými závěsy standard, gumovým obvodovým těsněním a šesti montážními zápatkami.

VSTUPNÍ DVEŘE PORTA PROTIPOŽÁRNÍ

Rám křídla je zhotoven z řeziva z exotických dřevin.Křídlo je opláštěno speciální deskou se dvěma vrstvami hliníkového plechu a HDF deskou. Dostupná křídla jsou doplněna hliníkovou intarzii ve stříbrné, nebo černé barvě. Přírodní dýhy v povrchové úpravě matný lak.
Příslušenství v ceně dveří:
Dvě bezpečnostní vložky třídy „C“
Vícečepový lištový zámek
Tři zesílené čepové závěsy stříbrné barvy
Čtyři bezpečnostní trny proti vylomení
Příprava pro zkrácení dveří max. 60 mm
Protipožární těsnění, které vlivem vysoké teploty zvětší svůj objem v drážce křídla – jen u typu II
Zárubeň je vybavena standardním prahem z nerezové oceli (90mm)
Příslušenství za příplatek
Klika s bezpečnostním štítkem
Horní kování
Kukátko stříbrné barvy za příplatek
Zárubeň:
Kovová zárubeň rohová, o šířce profilu 100mm je vyrobena z ocelového, oboustranně pozinkovaného plechu o tloušťce 1,5mm. Je vybavena protipožárním těsněním, třemi čepovými závěsy standard, kovovým prahem z nerezové oceli ve verzi standard (90mm), zesílením pod samozavýrač.
Dveře jsou dostupné ve čtyřech odstínech

kompletní katalog Katalog_PORTA

Poptávkový formulář

 

Free WordPress Themes, Free Android Games