Interierové dveře

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Kombinace modních trendů, strohého minimalismu i klasiky
Interiérové dveře nabízí mnoho moderních i klasických modelů pro každý interiér. Barevná škála dveří je nejširší z naší nabídky, většina povrchů je hladká, s mírnou strukturou dřeva. V odstínech naleznete jak světlé tóny, tak i moderní tmavé barvy, které dokážou zvýraznit interiér a přidat Vašemu domovu na jedinečnosti. Interiérové dveře jsou dobrou volbou do bytových prostor a kanceláří se střední a vysokou frekvencí pohybu.

Interiérové dveře si u nás vybere každý. V nabídce jsou dveře mnoha známých značek – vnitřní dveře Voster, Invado, Porta doors a Dre (zde dát na každé dveře rozklik) Kvalitní dveře do bytu i dveře do kanceláří, stačí si vybrat! Interiérové dveře dodáváme na základě Vašeho výběru a navolení vzhledu a provedení dveří. Pro ulehčení výběru kompletních dveří jsme pro Vás připravili různé konfigurátory kompletních dveří, nebo kompletních posuvných systémů.
V této sekci Vám nabízíme dveře různých typů – vnitřní dveře do bytů a kanceláří, podle toho, nakolik mají být dveře odolné. Interiérové dveře nabízíme plné, s částečnou skleněnou výplní anebo celoskleněné.

Levné interiérové dveře

Můžete si vybrat z několika typů povrchů – u každých naleznete možnost výběru. V nabídce máme dveře do bytu v povrchové úpravě fólie Finish, CPL i dýhované vnitřní dveře. Dodáváme také levnější varianty dveří, a to sice dveře lakované, kdy je lak proveden i v dekorech dřeva jako je buk, dub, olše, čímž je zaručen pěkný vzhled.
Interiérové dveře do bytu
Námi vyráběné interiérové dveře jsou velice kvalitní a vhodné k různému použití. Základní voštinové dveře doporučujeme pro běžné používání do bytů, odlehčené dřevotřískové dveře jsou naopak vhodné máte-li malé děti, či domácí mazlíčky, jelikož jsou odolnější a pevnější.

DVEŘE DRE

Interiérové dveře značky Dre jsou velmi oblíbené a nejvíce prodávané. Jedná se o dveře dobré kvality, které je možné zároveň pořídit za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete jak dveře plné, tak se skleněnou výplní. Všechny interiérové dveře Dre od nás si můžete zakoupit v různých dekorech a barvách tak, aby skvěle pasovaly do Vašeho interiéru.

Moderní interiérové dveře značky Dre jsou povrchově upraveny především fólií, která je odolná proti vnějším vlivům. Vnitřní část je pak řešena voštinou. K námi dodávaným dveřím nabízíme také nejrůznější příslušenství, jako jsou zárubně či dveřní kování. Pořiďte si kvalitní designové dveře do Vašeho bytu i Vy – dveře Dre vydrží celý život.

kompletní katalog http://www.dre.pl/images/files/katalogi/DRE_katalog_mini_2016_1_H_CZ_web.pdf

DVEŘE INVADO

Dveře značky Invado se vyznačují svým moderním designem soutěžícím se dveřmi předních značek. Výrobce Invado se zároveň myslí i na nižší cenové kategorie a vyrábí i dveře, jejichž design odpovídá jeho dražším dveřím, nicméně provedení je zde jednodušší odpovídající běžným potřebám domácností. Pro interiérové dveře značky Invado je typickou výplní voština (tedy tvrdý karton skládaný ve formě pláství).

Na výběr je velké množství typů dveří, velice oblíbenými jsou v poslední době dveře Invado s kalnou skleněnou výplní, která prosvětluje prostor i ze strany dveří a zachovává přitom rozdělení prostoru jako takového.

Fólie má vysokou hodnotou designu  s velmi dobrým napodobením přirozené kresby dřeva. Charakterizuje ji výborná odolnost.

Dýhy se zvýšenými parametry odolnosti a estetiky. Dýha je navíc ekologickým materiálem.

Vysoce kvalitní nátěry v moderních barvách s vysokými parametry odolnosti. Dveře Invado jsou vhodné na hotely, kanceláře, budovy.

Nátěry s estetickými vlastnostmi, jakým je nátěr TOP 1 jednak s nejvyšší charakteristikou odolnosti

kompletní katalog Katalog_INVADO

DVEŘE VOSTER

Levné interiérové dveře Voster v naší nabídce jsou hned několika typů – najdete u nás klasické deskové dveře, dále lakované dveře a kromě toho i moderní rámové dveře. Všechny levné dveře značky Voster jsou vyráběny v mnoha šířkách a vnějších dekorech tak, aby vhodně doplnily každý interiér a zároveň byly cenově dostupné každému. Součástí deskových dveří je standardně rám z MDF a výplní bývá nejčastěji základní voština.

Design levných dveří Voster je zpracováván s nadčasovým prvkem tak, aby ladil do interiérů dnes i v příštích letech. Součástí rámových dveří jsou pak skleněné výplně z kalného skla. Lakované jsou rovněž vyráběny z MDF (rám), které jsou obloženy dvěma deskami z HDF, vnitřní výplní je voština.

kompletní katalog Katalog_VOSTER

DVEŘE PORTA 

Porta Doors nabízí široký výběr druhů a typů. Design dveří sleduje nejnovější moderní směry. Sortiment proto pravidelně obměňujeme. Rámové dveře Porta Doors jsou vyráběny s výplní deskami nebo sklem. Dveře jsou vyráběny v šířkách 60 – 100 cm s různými dekory. Nejčastější výplní Porta Doors jsou MDF deska.

Součástí všech Porta Doors dveří jsou závěsy ve Vámi zvolené barvě zlaté nebo stříbrné a zámky, u nichž máte rovněž na výběr.

V klasifikaci interiérových dveří Porta doors zohledňujeme 6 skupin. Rozdělení na skupiny jsme provedli na základě kvality provedení. Ta rozhoduje o trvanlivosti a odolnosti proti vnějším vlivům. Doufáme, že vám tato klasifikace ulehčí výběr. U každého představeného výrobku najdete informaci o klasifikaci použité povrchové úpravy.

 • Economic* – tato třída představuje ideální spojení kvality a ceny
 • Standard** – (akrylová interiérová barva) základní třída dveří Porta doors zaručí dlouhodobé používání v domácnostech
 • Standard Plus*** – (Portadecor, Portasynchro 3D, Portacortex, Super Matt) rozšířená třída Standard má zvýšenou odolnostproti otěru a odolnosti proti vlhkosti
 • Premium**** –  (Portadur, přírodní standart, přírodní satin, přírodní select, imitující dřevo, akrylová venkovní barva, vodou ředitelný venkovní lak, akrylová barva UV) prémiová třída ideálně spojuje estetiku se zárukou vysoké užitkové kvality. Doporučené určení je pro obytné budovya kanceláře
 • Professional***** –  (CPL HQ, polyesterová barva, ocelový plech laminovaný PVC, Portaperfect 3D) zachovává plnou funkčnost a eleganci všude tam, kde jsou dveře bezprostředně vystaveny dlouhodobému působení vnějších vlivů: tedy pro hotely, veřejné budovya kanceláře
 • Extreme****** – (CPL 0,7, HPL, nerezová kyselinovzdorná ocel) její parametry představují maximální ochranu pro intenzívní používání dveří. Třída je určena na místa s vysokou frekvencí provozu, všude tam, kde denně procházejí klidně i tisíce lidí: v obchodech, kancelářích velkých firem a úřadů

DVEŘE VERTE

Série VERTE je nejnovějším a nejoblíbenějším typem z kategorie interiérové dveře, ze všech dveří Porta Doors se proto zaměřujeme především na ni, abychom poskytli ty nejlepší designy pro naše zákazníky

Zmodernizujte si svůj byt novou kolekcí dveří od známého výrobce Porta Doors. Značka Verte dokonale kopíruje nové moderní trendy ve stylistice a to díky dynamicky se měnící nabídce, která odpovídá aktuálním požadavkům trhu. Kolekce Verte splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů.

KONSTRUKCE KŘÍDLA VERTE

Rámovo-desková konstrukce v polodrážkové i bezpolodrážkové verzi. Rámy a deskové výplně jsou vyrobeny z MDF materiálu. V závislosti od modelu je použito matné tvrzené sklo o tl. 4 mm. Rám je olepen obvodově, hrany jsou zabezpečeny proti vlhkosti a horní hrany vertikálních rámů jsou vyhotoveny metodou Touchwood. Modely jsou vyrobené ve verzi bez těsnění* s výjimkou skupiny E a F. Výjimečná konstrukce křídel bezpolodrážkových SMART umožňuje jejich univerzálnost při montáži (levé nebo pravé).

kompletní katalog Katalog_VERTE

SHRNOVACÍ DVEŘE

Shrnovací dveře HOPA jsou nejprodávanější shrnovací dveře na českém trhu. Získaly si přízeň statisíců zákazníků a to nejen příznivou cenou.

Mezi hlavní přednosti patří výrazná úspora místa v interiéru, velké množství vzhledů a typů a unikátní poměr kvalita/cena.

 • Úspora místa
 • Rychlá montáž svépomocí (na našich  stránkách naleznete i montážní video).
 • Dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a vyznačují se velmi dlouhou životností
 • Možnost rozšíření základních modelů dveří pomocí přídavných lamel
 • Tichý chod
 • Dveře lze namontovat bez ohledu na typ  zárubní jako pravé nebo levé

U shrnovacích dveří však nejde jen o funkčnost, ale také o výsledný estetický dojem. Pro dokonalé sladění okolního interiéru a dveří a případné překrytí stávajících zárubní se používá obložka rámu  MODULO. Ta se dodává ve všech dekorech dveří LUCIANA a lze jí překrýt zárubně šířky až 110 cm, tloušťky až 23 cm a výšky do 220 cm.

Shrnovací dveře Vám můžeme také vyrobit „na míru“. Tato volba je možná u typu shrnovacích dveří LUCIANA, kde si můžete navolit libovolnou kombinaci vzhledu (modely DESIGN imitují vzhled dřeva, modely COLOR jsou jednobarevné), můžete si nechat vsadit různá dekorační skla až ve čtyřech řadách a také různé barevné odstíny rámečků, madel či zámků. Na výběr máte i dvoukřídlé provedení.

Shrnovací dveře Vám můžeme na přání dodat s celkovou délkou až 7 metrů a výškou až 3 metrů.

kompletní katalog Katalog_shrnovacích_dveří 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

Free WordPress Themes, Free Android Games