Dveře

1.VCHODOVÉ DVEŘE MIKEA

KONSTRUKCE
Dveře Mikea nabízíme ve dvou možnost zárubně: Železná zárubeň – je vyrobena z 1,5 mm širokého plechu, který je upravován kvalitními práškovými akrylovými barvami a to v barvě bílé nebo bronz, dále pak v imitaci dřeva.
Dřevěná zárubeň – je vyrobena z vysoce jakostního borovicového dřeva, čtyřikrát lakovaného.
Dřevěná zárubeň s vysoce jakostního borovicového dřeva lakovaného s vinylovou fólií.
Rám dveří je vyroben z borovicového lepeného rámu vyztuženého ocelovou výztuhou. Výplň ze samozhášecí  polyuretanové pěny. Povrch dveří tvoří oboustranně pozinkovaný plech tloušťky  0,7 mm upravený vysoce kvalitním lakováním nebo vinylovou fólií. Tímto konstrukčním řešením je dosaženo výborných tepelně izolačních vlastostí, výborné konstrukční pevnosti ve spojitosti s jedinečným designem.

VÝBAVA
Dveře jsou vybavený třemi plně regulovatelnými panty, ochranou proti vysazení pantů, dvěma samostatnými zámky HOBES, každý se třemi válečky.

DOPLŇKY
Široký výběr zárubní lakovaných, lakovaných v  imitaci dřeva nebo luxusní provedení dřevěné zárubně s vinylovou fólií.
Individuální vzhled umožňuje široká škála vitráží a doplňků.
Dva odstíny laků a sedmi barevných vínylových provedení křídel.

DĚLENÍ DVEŘÍ DLE TYPU RÁMU

PASIV

Dveře Thermika Pasiv se vykazují nízkým prostupem tepla UD=>0,72. pro pevné a 0,91 pro prosklené dveře. 2. třída bezpečnosti u těchto vchodových dveří poskytuje dostatečné zabezpečení. Automatický více-bodový zámek je již ve standardu. Dveře lze seřídit pomocí speciálních závěsů, takže není nutné nastavení přítlaku křídla dveře sundávat s pantů.  Dveře jsou k dispozici v šířce „80“ a „90“. Dveře nelze zkrátit na libovolnou výšku. Dveře jsou osazeny v pevné tepelně-izolační dřevěné zárubni vyrobené ve stejném dekoru jako dveře.

 THERMIKA

Dveře Thermika jsou optimálním spojením designu a použitelnosti. Především se vyznačují perfektními izolačními vlastnostmi o prostupu tepla UD =0,9 (W/m2*K). V případě modelů s prosklením je použito zasklení nízkoemisními skly s koeficientem prostupu tepla U = 0,7 (W/m2*K). Masivní křídlo o tloušťce 57mm je vyplněno polyuretanovou pěnou, v současnosti nejlepší výplň na trhu. Dveře jsou osazeny v pevné dřevěné zárubni.

Udržení estetického vzhledu během dlouhodobého a intenzivního používání zaručuje vinylový povlak s vysokou odolností proti oděru a hlavně proti UV záření!! Těsnění dveří zajišťuje dvojité akrylové těsnění a zabezpečení domácnosti tři pevné závěsy s čepy a dva silné zámky. Dveře THERMIKA jsou v nabídce jen jako jednokřídlové dveře. Nabízíme je jako smontovaný komplet dveří, zárubně a prahu.

PRIMA TERMO

Tyto vnější dveře mohou být plné nebo prosklené. Díky inovativním technickým řešením i přes lehkou konstrukci, jsou pevné a silné. Zajišťují vynikající tepelnou izolaci a akustické parametry. Bezpečnost je zajištěná dvěma zámky a třemi závěsi proti vloupání. Izolační dřevěný rám je pokryt vinylovým povlakem ve stejné barvě jako barva křídel. Křídlo o tloušťce 43 mm. Součinitel prostupu tepla: UD=1,1 (Wm2*K).

PRIMA

Krásné vzory a dokonalé technické parametry. Díky inovačním technologickým řešením dveře řady PRIMA jsou pevné a odolné. Křídlo má tutéž konstrukci jak model PRIMA THERMO, která zaručuje velmi dobré termoizolační a akustické parametry i když u tohoto modelu se používá ocelová zárubeň.

Koeficient prostupu tepla „UD” u dveří PRIMA je pro dveře bez zasklení jenom 1,62 [W/(m2*K)]. Udržení estetického vzhledu během dlouhodobého a intensivního používaní zaručuje vinylový povlak s vysokou odolností proti oděru a UV záření. Bezpečí zaručují dva silné zámky a regulovatelné panty s pojistkou proti vypáčení stejně jako u dveří Thermika. Pevná svařovaná kovová zárubeň je práškově malována v barvě odpovídající barvě křídla. Dveře se zárubní nabízíme výhradně v jednokřídlé verzi. Nabízíme je jako zmontovaný komplet křídla s ocelovou zárubní. Na požádání můžeme křídlo dveří zkrátit na požadovaný rozměr, dokonce až o 19cm.

Dostupné šířky: jednokřídlé: 80, 90, 100 (dveře „100” ve vybraných modelech v barvě zlatý dub, antracit a ořech).

Katalog Mikea

Thermika passiv

2.VCHODOVÉ PLASTOVÉ DVEŘE

Domovní dveře jsou vizitkou domu, vstupní části dodávají šarm a estetiku. GEALAN nabízí svými dveřními systémy každému to pravé pro jeho individuální vkus. Můžete se rozhodnout mezi klasickou variantou a variantou s přesahem křídel. A díky flexibilitě barev četných fóliových dekorů máte možnost přizpůsobit své nové domovní dveře celkovému vzhledu své fasády.

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE NABÍZÍME VE DVOU PROFILOVÝCH ŘADÁCH

 

PROFIL GEALAN S8000 IQ

technické informace:

 • Stavební hloubka 74 mm
 • Vynikající stabilita díky svařované ocelové výztuži
 • Ideální poměr cena/“výkon“
 • Uf = 1,6 W/K.m²
 • Ud od 1,0 W/K.m²

 

 

PROFIL GEALAN S9000 IQ

technické informace:

 • Stavební hloubka 82,5 mm
 • – 6-ti komorový systém se středovým těsněním
 • – Výborná tepelná izolace prahu
 • – Ideální systém pro pasivní domy

 

 

Katalog dveří Gealan

3.VSTUPNÍ DVEŘE DO BYTU (PANELÁKOVÉ DVEŘE)

OTIUM 

Použití: Ve stavebnictví, obytných a veřejných budovách, jako vnitřní vchodové dveře

Technické údaje: Rw = 38 dB, dveře jsou dodávány složené s nízkou prahovou hodnotou hluku. STANDARDNÍ HODNOTA PROSTUPU HLUKU JE 31 dB. DVEŘE OTIUM TEDY NABÍZEJÍ O 75 % VYŠŠÍ NEPROSTUPNOST HLUKU !!! Dveře jsou v nabídce s dřevěnou zárubní v barvě křídla.

Dostupné šířky: Jednokřídlé š.: 80cm, 90cm

 

Varianty rámů: Dřevo (měkké): dýhované v barvě křídla s hliníkovým prahem

Volitelná výbava (za příplatek)
• kovový kryt závěsu
• Digitální kukátko
• Kliky a vložky patent na výběr
• Samozavýrač

Kompletní katalog Otium 

 

4.INTERIÉROVÉ DVEŘE

DVEŘE DRE

Interiérové dveře značky Dre jsou velmi oblíbené a nejvíce prodávané. Jedná se o dveře dobré kvality, které je možné zároveň pořídit za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete jak dveře plné, tak se skleněnou výplní. Všechny interiérové dveře Dre od nás si můžete zakoupit v různých dekorech a barvách tak, aby skvěle pasovaly do Vašeho interiéru.

Moderní interiérové dveře značky Dre jsou povrchově upraveny především fólií, která je odolná proti vnějším vlivům. Vnitřní část je pak řešena voštinou. K námi dodávaným dveřím nabízíme také nejrůznější příslušenství, jako jsou zárubně či dveřní kování. Pořiďte si kvalitní designové dveře do Vašeho bytu i Vy – dveře Dre vydrží celý život.

 

Kompletní katalog DRE

DVEŘE ERKADO

Interiérové dveře ERKADO je kolekce dveřních křídel, která splňuje různá očekávání našich zákazníků. Od klasických modelů, přes univerzální, až po moderní interiéry. Prioritou je jakost, rozumná cena a možnost konfigurace daného modelu sohledem na barevné provedení, technologii , šířku, výplň, zámek, větrání a množství zasklení v pokojovém křídle.

Při výrobě dnešních moderních dveří se velmi často používají syntetické materiály, což souvisí s jejich odolností proti vlhkosti a poškození, vysokou životností a samozřejmě nižší cenou. Dnes jsou nejpopulárnější dveře v povrchů FINISH nebo GREKO. Jsou to povrchy, který přesně kopírují strukturu nejrůznějších odrůd dřeva, rozdíl je v tom, že povrch GREKO má vice zvýrazněnou strukturu dřeva oproti povrchu FINISH.

Interiérové dveře do bytu bílé nebo v barvách

Povrchy FINISH nebo GREKO mají mnoho užitných vlastností. Především jsou netoxické. Dále se vyznačují takovou vlastností, jako je odolnost proti světlu, která brání postupnému vyblednutí jejích dekoračních odstínů.
Dveře s povrchovou úpravou FINISH nebo GREKO jsou velkolepým řešením moderního interiéru.

Také jsme schopni dodat a nainstalovat jakékoli interiérové dveře, které jste si vybrali z našeho katalogu. Montáž dveří si můžete provést také sami, ale s pomocí profesionálů to půjde mnohem líp.

Kompletní katalog ERKADO

5.SHRNOVACÍ DVEŘE

Shrnovací dveře HOPA jsou nejprodávanější shrnovací dveře na českém trhu. Získaly si přízeň statisíců zákazníků a to nejen příznivou cenou.

Mezi hlavní přednosti patří výrazná úspora místa v interiéru, velké množství vzhledů a typů a unikátní poměr kvalita/cena.

 • Úspora místa
 • Rychlá montáž svépomocí (na našich  stránkách naleznete i montážní video).
 • Dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a vyznačují se velmi dlouhou životností
 • Možnost rozšíření základních modelů dveří pomocí přídavných lamel
 • Tichý chod
 • Dveře lze namontovat bez ohledu na typ  zárubní jakopravé nebo levé

U shrnovacích dveří však nejde jen o funkčnost, ale také o výsledný estetický dojem. Pro dokonalé sladění okolního interiéru a dveří a případné překrytí stávajících zárubní se používá obložka rámu  MODULO. Ta se dodává ve všech dekorech dveří LUCIANA a lze jí překrýt zárubně šířky až 110 cm, tloušťky až 23 cm a výšky do 220 cm.

Shrnovací dveře Vám můžeme také vyrobit „na míru“. Tato volba je možná u typu shrnovacích dveří LUCIANA, kde si můžete navolit libovolnou kombinaci vzhledu (modely DESIGN imitují vzhled dřeva, modely COLOR jsou jednobarevné), můžete si nechat vsadit různá dekorační skla až ve čtyřech řadách a také různé barevné odstíny rámečků, madel či zámků. Na výběr máte i dvoukřídlé provedení.

Shrnovací dveře Vám můžeme na přání dodat s celkovou délkou až 7 metrů a výškou až 3 metrů.

Katalog shrnovacích dveří