Dveře

1.VCHODOVÉ DVEŘE MIKEA

KONSTRUKCE
Dveře Mikea nabízíme ve dvou možnost zárubně: Železná zárubeň – je vyrobena z 1,5 mm širokého plechu, který je upravován kvalitními práškovými akrylovými barvami a to v barvě bílé nebo bronz, dále pak v imitaci dřeva.
Dřevěná zárubeň – je vyrobena z vysoce jakostního borovicového dřeva, čtyřikrát lakovaného.
Dřevěná zárubeň s vysoce jakostního borovicového dřeva lakovaného s vinylovou fólií.
Rám dveří je vyroben z borovicového lepeného rámu vyztuženého ocelovou výztuhou. Výplň ze samozhášecí  polyuretanové pěny. Povrch dveří tvoří oboustranně pozinkovaný plech tloušťky  0,7 mm upravený vysoce kvalitním lakováním nebo vinylovou fólií. Tímto konstrukčním řešením je dosaženo výborných tepelně izolačních vlastostí, výborné konstrukční pevnosti ve spojitosti s jedinečným designem.

VÝBAVA
Dveře jsou vybavený třemi plně regulovatelnými panty, ochranou proti vysazení pantů, dvěma samostatnými zámky HOBES, každý se třemi válečky.

DOPLŇKY
Široký výběr zárubní lakovaných, lakovaných v  imitaci dřeva nebo luxusní provedení dřevěné zárubně s vinylovou fólií.
Individuální vzhled umožňuje široká škála vitráží a doplňků.
Dva odstíny laků a sedmi barevných vínylových provedení křídel.

DĚLENÍ DVEŘÍ DLE TYPU RÁMU

PASIV

Dveře Thermika Pasiv se vykazují nízkým prostupem tepla UD=>0,72. pro pevné a 0,91 pro prosklené dveře. 2. třída bezpečnosti u těchto vchodových dveří poskytuje dostatečné zabezpečení. Automatický více-bodový zámek je již ve standardu. Dveře lze seřídit pomocí speciálních závěsů, takže není nutné nastavení přítlaku křídla dveře sundávat s pantů.  Dveře jsou k dispozici v šířce „80“ a „90“. Dveře nelze zkrátit na libovolnou výšku. Dveře jsou osazeny v pevné tepelně-izolační dřevěné zárubni vyrobené ve stejném dekoru jako dveře.

 THERMIKA

Dveře Thermika jsou optimálním spojením designu a použitelnosti. Především se vyznačují perfektními izolačními vlastnostmi o prostupu tepla UD =0,9 (W/m2*K). V případě modelů s prosklením je použito zasklení nízkoemisními skly s koeficientem prostupu tepla U = 0,7 (W/m2*K). Masivní křídlo o tloušťce 57mm je vyplněno polyuretanovou pěnou, v současnosti nejlepší výplň na trhu. Dveře jsou osazeny v pevné dřevěné zárubni.

Udržení estetického vzhledu během dlouhodobého a intenzivního používání zaručuje vinylový povlak s vysokou odolností proti oděru a hlavně proti UV záření!! Těsnění dveří zajišťuje dvojité akrylové těsnění a zabezpečení domácnosti tři pevné závěsy s čepy a dva silné zámky. Dveře THERMIKA jsou v nabídce jen jako jednokřídlové dveře. Nabízíme je jako smontovaný komplet dveří, zárubně a prahu.

PRIMA TERMO

Tyto vnější dveře mohou být plné nebo prosklené. Díky inovativním technickým řešením i přes lehkou konstrukci, jsou pevné a silné. Zajišťují vynikající tepelnou izolaci a akustické parametry. Bezpečnost je zajištěná dvěma zámky a třemi závěsi proti vloupání. Izolační dřevěný rám je pokryt vinylovým povlakem ve stejné barvě jako barva křídel. Křídlo o tloušťce 43 mm. Součinitel prostupu tepla: UD=1,1 (Wm2*K).

PRIMA

Krásné vzory a dokonalé technické parametry. Díky inovačním technologickým řešením dveře řady PRIMA jsou pevné a odolné. Křídlo má tutéž konstrukci jak model PRIMA THERMO, která zaručuje velmi dobré termoizolační a akustické parametry i když u tohoto modelu se používá ocelová zárubeň.

Koeficient prostupu tepla „UD” u dveří PRIMA je pro dveře bez zasklení jenom 1,62 [W/(m2*K)]. Udržení estetického vzhledu během dlouhodobého a intensivního používaní zaručuje vinylový povlak s vysokou odolností proti oděru a UV záření. Bezpečí zaručují dva silné zámky a regulovatelné panty s pojistkou proti vypáčení stejně jako u dveří Thermika. Pevná svařovaná kovová zárubeň je práškově malována v barvě odpovídající barvě křídla. Dveře se zárubní nabízíme výhradně v jednokřídlé verzi. Nabízíme je jako zmontovaný komplet křídla s ocelovou zárubní. Na požádání můžeme křídlo dveří zkrátit na požadovaný rozměr, dokonce až o 19cm.

Dostupné šířky: jednokřídlé: 80, 90, 100 (dveře „100” ve vybraných modelech v barvě zlatý dub, antracit a ořech).

kompletní katalog mikea2017

2.VCHODOVÉ PLASTOVÉ DVEŘE

Domovní dveře jsou vizitkou domu, vstupní části dodávají šarm a estetiku. GEALAN nabízí svými dveřními systémy každému to pravé pro jeho individuální vkus. Můžete se rozhodnout mezi klasickou variantou a variantou s přesahem křídel. A díky flexibilitě barev četných fóliových dekorů máte možnost přizpůsobit své nové domovní dveře celkovému vzhledu své fasády.

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE NABÍZÍME VE DVOU PROFILOVÝCH ŘADÁCH

 

PROFIL GEALAN S8000 IQ

technické informace:

 • Stavební hloubka 74 mm
 • Vynikající stabilita díky svařované ocelové výztuži
 • Ideální poměr cena/“výkon“
 • Uf = 1,6 W/K.m²
 • Ud od 1,0 W/K.m²

 

 

PROFIL GEALAN S9000 IQ

technické informace:

 • Stavební hloubka 82,5 mm
 • – 6-ti komorový systém se středovým těsněním
 • – Výborná tepelná izolace prahu
 • – Ideální systém pro pasivní domy

 

 

kompletní katalog katalog_dveří_gealan

3.VSTUPNÍ DVEŘE DO BYTU

OTIUM 

Použití: Ve stavebnictví, obytných a veřejných budovách, jako vnitřní vchodové dveře

Technické údaje: Rw = 38 dB, dveře jsou dodávány složené s nízkou prahovou hodnotou hluku s dřevěnou zárubní v barvě křídla.

Dostupné šířky: Jednokřídlé š.: 80cm, 90cm

Varianty rámů: Dřevo (měkké): dýhované v barvě křídla s hliníkovým prahem

Volitelná výbava (za příplatek)
• kovový kryt závěsu
• Digitální kukátko
• Kliky a vložky patent na výběr
• Samozavýrač

kompletní katalog katalog_otium

VSTUPNÍ DVEŘE FORES VERTE

Zmodernizujte si svůj byt novou kolekcí dveří od známého výrobce Porta Doors. Značka Verte dokonale kopíruje nové moderní trendy ve stylistice a to díky dynamicky se měnící nabídce, která odpovídá aktuálním požadavkům trhu. Kolekce Verte splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Akustický útlum RW = 32dB.
Dveře lze vyrobit celkem v 38 odstínech

KONSTRUKCE KŘÍDLA
Rám křídla je vyroben z lepeného jeličnatého dřeva. Výplň křídla tvoří plná deska a dutinová dřevotříska dodatečně zpevněná vnitřní výztuží z překližky. Rám a výplň jsou oboustranně opláštěné HDF deskou.

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ KŘÍDLA
• kovový rám (volitelné)
• práh z nerezové oceli 90 mm (volitelné)
• 3 zesílené čepové závěsy
• trny proti vysazení
• hledáček (volitelné)
• dva zámky

ZARUBEŇ
MDF Zárubeň v barvě dveří
Kovová zárubeň úhlová, s šířkou profilu 80 mm z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 1,2 mm, lakovaná práškově v barvách bílá (RAL 9016), šedá (RAL 7047), krémová (RAL 1001), hnědá (RAL 8028), antracit „struktura”
(RAL 7024). Rám je v provedeních na úrovně „0” a „-30” (k zalití do podlahy).

kompletní katalog Katalog_VERTE

VSTUPNÍ DVEŘE PORTA 

Rám křídla je zhotoven z lepeného jehličnatého dřeva. Křídlo je dodatečně zesíleno vnitřním rámem. Opláštění křídla tvoří vrstva hliníku a dřevovláknitá deska. Dostupná křídla jsou doplněna hliníkovou interzií stříbrné, nebo černé barvy. Přírodní dýhy v úpravě matný lak.
Příslušenství v ceně dveří:
Jeden nebo dva zasouvací zámky pro cylindrickou vložku
Tři závěsy
Zárubeň je vybavena standardním prahem z nerezové oceli (90mm)
Zárubeň:
Kovová zárubeň rohová, o šířce profilu 105mm je vyrobena z ocelového, oboustranně pozinkovaného plechu o tloušťce 1,5mm
Je vybavena třemi čepovými závěsy standard, gumovým obvodovým těsněním a šesti montážními zápatkami.

VSTUPNÍ DVEŘE PORTA PROTIPOŽÁRNÍ

Rám křídla je zhotoven z řeziva z exotických dřevin.Křídlo je opláštěno speciální deskou se dvěma vrstvami hliníkového plechu a HDF deskou. Dostupná křídla jsou doplněna hliníkovou intarzii ve stříbrné, nebo černé barvě. Přírodní dýhy v povrchové úpravě matný lak.
Příslušenství v ceně dveří:
Dvě bezpečnostní vložky třídy „C“
Vícečepový lištový zámek
Tři zesílené čepové závěsy stříbrné barvy
Čtyři bezpečnostní trny proti vylomení
Příprava pro zkrácení dveří max. 60 mm
Protipožární těsnění, které vlivem vysoké teploty zvětší svůj objem v drážce křídla – jen u typu II
Zárubeň je vybavena standardním prahem z nerezové oceli (90mm)
Příslušenství za příplatek
Klika s bezpečnostním štítkem
Horní kování
Kukátko stříbrné barvy za příplatek
Zárubeň:
Kovová zárubeň rohová, o šířce profilu 100mm je vyrobena z ocelového, oboustranně pozinkovaného plechu o tloušťce 1,5mm. Je vybavena protipožárním těsněním, třemi čepovými závěsy standard, kovovým prahem z nerezové oceli ve verzi standard (90mm), zesílením pod samozavýrač.
Dveře jsou dostupné ve čtyřech odstínech

kompletní katalog Katalog_PORTA

4.INTERIÉROVÉ DVEŘE

DVEŘE DRE

Interiérové dveře značky Dre jsou velmi oblíbené a nejvíce prodávané. Jedná se o dveře dobré kvality, které je možné zároveň pořídit za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete jak dveře plné, tak se skleněnou výplní. Všechny interiérové dveře Dre od nás si můžete zakoupit v různých dekorech a barvách tak, aby skvěle pasovaly do Vašeho interiéru.

Moderní interiérové dveře značky Dre jsou povrchově upraveny především fólií, která je odolná proti vnějším vlivům. Vnitřní část je pak řešena voštinou. K námi dodávaným dveřím nabízíme také nejrůznější příslušenství, jako jsou zárubně či dveřní kování. Pořiďte si kvalitní designové dveře do Vašeho bytu i Vy – dveře Dre vydrží celý život.

kompletní katalog http://www.dre.pl/images/files/katalogi/DRE_katalog_mini_2016_1_H_CZ_web.pdf

DVEŘE INVADO

Dveře značky Invado se vyznačují svým moderním designem soutěžícím se dveřmi předních značek. Výrobce Invado se zároveň myslí i na nižší cenové kategorie a vyrábí i dveře, jejichž design odpovídá jeho dražším dveřím, nicméně provedení je zde jednodušší odpovídající běžným potřebám domácností. Pro interiérové dveře značky Invado je typickou výplní voština (tedy tvrdý karton skládaný ve formě pláství).

Na výběr je velké množství typů dveří, velice oblíbenými jsou v poslední době dveře Invado s kalnou skleněnou výplní, která prosvětluje prostor i ze strany dveří a zachovává přitom rozdělení prostoru jako takového.

Fólie má vysokou hodnotou designu  s velmi dobrým napodobením přirozené kresby dřeva. Charakterizuje ji výborná odolnost.

Dýhy se zvýšenými parametry odolnosti a estetiky. Dýha je navíc ekologickým materiálem.

Vysoce kvalitní nátěry v moderních barvách s vysokými parametry odolnosti. Dveře Invado jsou vhodné na hotely, kanceláře, budovy.

Nátěry s estetickými vlastnostmi, jakým je nátěr TOP 1 jednak s nejvyšší charakteristikou odolnosti

kompletní katalog Katalog_INVADO

DVEŘE VOSTER

Levné interiérové dveře Voster v naší nabídce jsou hned několika typů – najdete u nás klasické deskové dveře, dále lakované dveře a kromě toho i moderní rámové dveře. Všechny levné dveře značky Voster jsou vyráběny v mnoha šířkách a vnějších dekorech tak, aby vhodně doplnily každý interiér a zároveň byly cenově dostupné každému. Součástí deskových dveří je standardně rám z MDF a výplní bývá nejčastěji základní voština.

Design levných dveří Voster je zpracováván s nadčasovým prvkem tak, aby ladil do interiérů dnes i v příštích letech. Součástí rámových dveří jsou pak skleněné výplně z kalného skla. Lakované jsou rovněž vyráběny z MDF (rám), které jsou obloženy dvěma deskami z HDF, vnitřní výplní je voština.

kompletní katalog Katalog_VOSTER

DVEŘE PORTA 

Porta Doors nabízí široký výběr druhů a typů. Design dveří sleduje nejnovější moderní směry. Sortiment proto pravidelně obměňujeme. Rámové dveře Porta Doors jsou vyráběny s výplní deskami nebo sklem. Dveře jsou vyráběny v šířkách 60 – 100 cm s různými dekory. Nejčastější výplní Porta Doors jsou MDF deska.

Součástí všech Porta Doors dveří jsou závěsy ve Vámi zvolené barvě zlaté nebo stříbrné a zámky, u nichž máte rovněž na výběr.

V klasifikaci interiérových dveří Porta doors zohledňujeme 6 skupin. Rozdělení na skupiny jsme provedli na základě kvality provedení. Ta rozhoduje o trvanlivosti a odolnosti proti vnějším vlivům. Doufáme, že vám tato klasifikace ulehčí výběr. U každého představeného výrobku najdete informaci o klasifikaci použité povrchové úpravy.

 • Economic* – tato třída představuje ideální spojení kvality a ceny
 • Standard** – (akrylová interiérová barva) základní třída dveří Porta doors zaručí dlouhodobé používání v domácnostech
 • Standard Plus*** – (Portadecor, Portasynchro 3D, Portacortex, Super Matt) rozšířená třída Standard má zvýšenou odolnostproti otěru a odolnosti proti vlhkosti
 • Premium**** –  (Portadur, přírodní standart, přírodní satin, přírodní select, imitující dřevo, akrylová venkovní barva, vodou ředitelný venkovní lak, akrylová barva UV) prémiová třída ideálně spojuje estetiku se zárukou vysoké užitkové kvality. Doporučené určení je pro obytné budovya kanceláře
 • Professional***** –  (CPL HQ, polyesterová barva, ocelový plech laminovaný PVC, Portaperfect 3D) zachovává plnou funkčnost a eleganci všude tam, kde jsou dveře bezprostředně vystaveny dlouhodobému působení vnějších vlivů: tedy pro hotely, veřejné budovya kanceláře
 • Extreme****** – (CPL 0,7, HPL, nerezová kyselinovzdorná ocel) její parametry představují maximální ochranu pro intenzívní používání dveří. Třída je určena na místa s vysokou frekvencí provozu, všude tam, kde denně procházejí klidně i tisíce lidí: v obchodech, kancelářích velkých firem a úřadů

DVEŘE VERTE

Série VERTE je nejnovějším a nejoblíbenějším typem z kategorie interiérové dveře, ze všech dveří Porta Doors se proto zaměřujeme především na ni, abychom poskytli ty nejlepší designy pro naše zákazníky

Zmodernizujte si svůj byt novou kolekcí dveří od známého výrobce Porta Doors. Značka Verte dokonale kopíruje nové moderní trendy ve stylistice a to díky dynamicky se měnící nabídce, která odpovídá aktuálním požadavkům trhu. Kolekce Verte splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů.

KONSTRUKCE KŘÍDLA VERTE

Rámovo-desková konstrukce v polodrážkové i bezpolodrážkové verzi. Rámy a deskové výplně jsou vyrobeny z MDF materiálu. V závislosti od modelu je použito matné tvrzené sklo o tl. 4 mm. Rám je olepen obvodově, hrany jsou zabezpečeny proti vlhkosti a horní hrany vertikálních rámů jsou vyhotoveny metodou Touchwood. Modely jsou vyrobené ve verzi bez těsnění* s výjimkou skupiny E a F. Výjimečná konstrukce křídel bezpolodrážkových SMART umožňuje jejich univerzálnost při montáži (levé nebo pravé).

kompletní katalog Katalog_VERTE

5.SHRNOVACÍ DVEŘE

Shrnovací dveře HOPA jsou nejprodávanější shrnovací dveře na českém trhu. Získaly si přízeň statisíců zákazníků a to nejen příznivou cenou.

Mezi hlavní přednosti patří výrazná úspora místa v interiéru, velké množství vzhledů a typů a unikátní poměr kvalita/cena.

 • Úspora místa
 • Rychlá montáž svépomocí (na našich  stránkách naleznete i montážní video).
 • Dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a vyznačují se velmi dlouhou životností
 • Možnost rozšíření základních modelů dveří pomocí přídavných lamel
 • Tichý chod
 • Dveře lze namontovat bez ohledu na typ  zárubní jakopravé nebo levé

U shrnovacích dveří však nejde jen o funkčnost, ale také o výsledný estetický dojem. Pro dokonalé sladění okolního interiéru a dveří a případné překrytí stávajících zárubní se používá obložka rámu  MODULO. Ta se dodává ve všech dekorech dveří LUCIANA a lze jí překrýt zárubně šířky až 110 cm, tloušťky až 23 cm a výšky do 220 cm.

Shrnovací dveře Vám můžeme také vyrobit „na míru“. Tato volba je možná u typu shrnovacích dveří LUCIANA, kde si můžete navolit libovolnou kombinaci vzhledu (modely DESIGN imitují vzhled dřeva, modely COLOR jsou jednobarevné), můžete si nechat vsadit různá dekorační skla až ve čtyřech řadách a také různé barevné odstíny rámečků, madel či zámků. Na výběr máte i dvoukřídlé provedení.

Shrnovací dveře Vám můžeme na přání dodat s celkovou délkou až 7 metrů a výškou až 3 metrů.

kompletní katalog Katalog_shrnovacích_dveří

Poptávkový formulář

Free WordPress Themes, Free Android Games